Právny

Právny

Vrátenie a výmeny

 1. Máte právo na vrátenie alebo výmenu u nás zakúpeného tovaru bez ohľadu na príčinu v priebehu 30 dní od dátumu doručenia zásielky.

  Počas tejto lehoty sa na tovar vzťahuje vrátenie/výmena pod podmienkou, že:
  - nachádza sa v originálnom a neporušenom obale,
  - nenesie stopy používania,
  - disponuje originálnymi visačkami a označeniami
  - priložíte doklad o predaji.

  Prosíme o odoslanie tovaru zabaleného tak, aby sa nepoškodilo originálne balenie. V opačnom prípade nebude vrátený tovar prijatý. Pokiaľ chcete využiť vyššie popísané právo na vrátenie/výmenu, odošlite tovar na vlastné náklady na adresu pre vrátenie, ktorú nájdete na stránkach Kontakt.

  POZOR! Zásielky, ktoré platí adresát, nebudú preberané.

  K zásielke s tovarom prosím pripojte informácie obsahujúce meno, číslo objednávky, doklad o predaji (faktúru) a číslo bankového účtu. V priebehu 5 pracovných dní skontrolujeme zaslaný výrobok. Pokiaľ bude spĺňať vyššie uvedené požiadavky, vrátime v priebehu 14 dní peniaze na váš účet.
Vitajte INSTYLIO

Sme tu krátko, ale zostaneme dlho. Chceme sa stať najlepším internetovým obchodom v Poľsku, Európe a na svete. Už dnes disponujeme v sortimente viac než 6000 modelov topánok, tričiek, mikín, búnd a nohavíc. Nakupujúci má u nás istotu, že dostane 100% pôvodný tovar pochádzajúci od najlepších svetových výrobcov, takých, ako sú Nike, Adidas, Puma, Reebok, Lacoste, Converse a mnoho ďalších. Vaša spokojnosť je pre nás najdôležitejšia!